Fast Food Çantası

Uncategorized

Fast Food Model

Alanında uzman kadromuzla yıllardır üretmekte olduğumuz pizza çantalarına ek olarak üretmeye başladığımız ürünlerin arasında, bir ilk olan Fast Food Model çantalarını ülkemize girdikleri günden bugüne üretmeyi sürdürmekteyiz. Fast Food yemek anlayışı Amerika’dan sonra ülkemize girmesiyle özellikle gençler ve çocuklar arasında yoğun ilgi görmüştür. Bununla da kalmayarak, çalışanların yemek aralarının kısa olmalarından dolayı hızlı yemek yapımına ihtiyaç duymaktaydılar. Fast Food bu talebe ilaç gibi gelmiştir.

 
Ülkemize ilk defa ünlü iş adamı Ali Vardar tarafından, 24 Ekim 1986 yılında İstanbul Taksimde açılmış olan ilk fast food restoran zincirinin adı McDonald’s idi. McDonald’s 1940 yılında California da kurulan tarihteki ilk fast food restoranıdır. McDonald kardeşlerin Ray Kroc ile tanışmalarıyla restoranları küresel bir fast food restoranı haline dönüşür. Bugün ülkemizdeki ve dünyadaki Fast Food restoranlarının öncüsü olan marka dünyada olduğu gibi ülkemizde de ilgi görmeye devam ediyor. McDonald’s ülkemize girmeden öncesinde ise Eskişehir Hamamyolu Caddesi üzerinde 7 metrekarelik çok küçük bir dükkândan yalnızca Eskişehir ilinde bulunan 1978 yılında kurulmuş olan PİNO o yıllardan bugüne anne eli değmiş gibi yani ev yapımı tadında fast food ürünleri üretmektedir. Sonraki yıllarda evlere servise başladıkları zamanlarda ürünlerin sıcaklığını muhafaza etmek için her türden yolları denediler. Ancak aradıkları yöntemi o yıllarda bulamadılar.

 
Pizza Çantası markası olarak, Fast Food restoranlarının ihtiyaç duydukları ısı geçirmeyen son teknoloji ile donatılmış gayet pratik çantalar üretmekteyiz. Kurulduğumuz yıllardan bugüne kadar ürünlerimizi değişime ve gelişime tabi tutmuş bulunuyoruz. Yıllar öncesinde kurulmuş olan bu köklü fast food markalarının dağıtımda yaşamış oldukları sorunları bugünkü restoranların yaşamamaları için elimizden geleni yapıyoruz. Dünyada kurye çantaları üreten rakip firmalarının ne türden yöntemler izlediklerini inceleyip öyle fast food model çantalar üretiyoruz. Kısaca ürünlerimizde kullandığımız teknolojik yöntemler ve garantili hizmet ile müşterilerimizin bir numaralı tercihleri olmayı sürdürmekteyiz.


Fast Food Çantalarımızın Üretim Süreci

Fast Food çantalarımızın üretim sürecinde izlemekte olduğumuz yola kullanılacak maddeleri seçmekle başlıyoruz. Fast food ürünleri her müşterinin istedikleri gibi sıcak sıcak ulaştırılması için çantanın ısısının korunmasının önemini herkes gibi bilmekteyiz. Bununla beraber çantaların su geçirmeyen malzemelerden üretilmesi adına en kullanışlı ve korumalı kumaşlardan kullanmaya özen gösteriyoruz.


Üretim sürecinde fast food çantalarımızın derin, kare, elektrikli olacak şekilde üretimi için çalışma zamanını başlatmaktayız. Üretim yapılan imalathanemizde çalışanlarımızın sağlık durumları ve doğaya zarar vermeden üretim yapabilmek için elimizden gelen tüm önlemleri almaktayız. Böylece üretimi insanlara ve doğaya zarar vermeden gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca, üretimi hayata geçirirken üretimde kullanmak üzere seçimini yaptığımız kumaşlar, kayışlar, ipler gibi ürünleri doğaya zarar vermeyecek malzemelerden seçiyoruz. Böylesi bir üretimle doğayı korumaya çalışmaktayız.
Aynı zamanda garantili, kaliteli, uzun vadede kullanılabilecek doğal malzemelerden üretilmiş ürünler hayata geçirmekteyiz. Ürünlerimizi kullanan tüm müşterilerimiz ürünlerimizden memnun kalmaktadır. Ürünlerimizi standart olarak üretmekle birlikte, özel siparişlerinizde size özel ürünler de üretmekteyiz. Tercihlerinizi sizlere bırakarak verecek olduğunuz siparişlere göre ürünler üretilmektedir. Adedi, sektörünüzü, istediğiniz çantanın ismini vererek siparişinizi verebilirsiniz. Eğer özel sipariş istiyorsanız istediğiniz adedi, yine sektörünüzü ve çanta ismini ile özel olarak istediğiniz ebatları bizlere iletmeniz gerekir.

 

Fast Food Pazarına Katkılarımız

Fast Food pazarına katkılarımıza ısıtılma imkanı olan ve suyu, ısıyı geçirmeyen çantalar üretmekle başladık. Önceleri, fast food ürünleri saman kağıtlardan üretilen poşetlerle evlere götürülüp veya servis edilirdi. Bugün motosiklet kutularında, elektrikli kare ve ısıyı, soğuğu geçirmeyecek kadar güvenli, kalın kumaşlardan üretilmekte olan fast food model çantalarımızla ürünler taşınmaktadır.

 
Daha önceleri pazarda yalnız motosiklet kutularının güvenliği ile evlere götürülen ancak yağmurda ve karda ürünlerin kutudan çıkarılması sonucu ıslanmalarıyla müşterilerin şikayetleri firmalara gelmeye başlamıştır. Firmalar siparişlerin bu vaziyette ulaşmamaları için başlangıçta bazı tedbirler almaya çalışmışlardır. Fakat en fazla yakın zamanda termal çantalara dönmüşlerdir. Fakat termal çantalar, günümüzün elektrikli çantalarına karşı yeterli olamadıklarından dolayı bugün termal çantalar yerine elektrikli çantalar daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Böylece fast food model çantaların bir adım daha ilerletilmesiyle pazardaki termal algısından başka çantalarında olabilecekleri gözlemlenilmiştir. Pizza Çantası olarak sektörümüzde yeniliklere aralık vermekten onur duyuyoruz.

 

Elektrikli Fast Food Modeller Ne Gibi Değişimler Yarattı?

Ülkemizdeki fast food çantaları ilk yıllarda kâğıt keselerde sonraki yıllarda kâğıttan poşetlerde taşınmaya başlanmıştı. Bu sipariş taşıma yöntemleri son zamanlarda motosikletlerle evlere yapılan servislerde kullanılan termos çantalara dönüştü. Zaman ilerleyip teknoloji gelişimleri devam etti. Gelişen teknoloji ile beklentiler artmaya başladı. İçinde yaşadığımız dünyada her şey gelişmeye ve belirli değişimler yaşamaya başladı. Sonunda fast food taşıma çantaları da elektrikle tanıştılar.

 

Elektrikli fast food modeller ne gibi değişimler yarattı?

İlk dönemlerde kâğıttan keselerin, sonrasında kâğıttan poşetlerle taşınan siparişler bugün elektrikli fast food modellerle taşınmaktadır. Gelelim sorumuzun cevabına. Önceleri yağmur, kar ve kışlarda buz gibi ulaşan siparişler, zamanımızda elektrikli fast food modellerle sıcak sıcak ocaktan alındığı halleriyle müşterilere ulaşmaktadır. Böylece soğuk siparişler, şikâyet eden müşteriler artık kalmamıştır. Elektrikli fast food modeller ile hem müşteriler hem de firmalar rahata ermiştir. Fast food sektöründe güvenli ve garantili servis yöntemi olan elektrikli fast food modellerle sizlerde müşterilerinizin yüzlerinde gülümse yaratın. Hem müşterilerinizi hem de firmanızı mutlu etmek sizin de hakkınız. Ayrıca, restoranınızın yenilikler dolu ve lezzetli ürünlerde oluşmakta olduğunu müşterilerinize gösterebilirsiniz. Elektrikli fast food modeller yalnızca sabit yani standart modellerden oluşmaz. Tercihe göre özel yani restoranınızın kurumsal logosunu taşıyan, adresinizin ve telefonunuzun yer aldığı bir elektrikli fast food model sipariş etmek isterseniz bizlere gerekli bilgileri verip, istediğiniz adetleri, kurumunuzun rengini ve özellikle istediğiniz ebatları paylamanız gerekecektir.


Normalde 3 ayrı adet kırmızı her biri kare şeklide, üzerindeki açma kapama yeri yapışkanlı olacak şekilde üretilmektelerdir. Fast Food modellerimizin her birinin üzerinde bulunan açma kapama yerinin altında bir ayrı gözü üzerinde ayrı küçük bir bölüm bulunmaktadır. Açma kapama yerinin üzerinde bulunan küçük bölüm de yapışkanlı olup altında bulunan gizli bölme fermuarlı yapıdan oluşmaktadır. Elektrikli fast food modellerimizi ve diğer ürünlerimizi geliştirmek adına ARGE çalışmalarımızı sürmekteyiz. Pizza Çantası markası olarak ürettiğimiz tüm çantaların üretimden kalite kontrolüne, pazarlamasından, satışına, satışından, desteğine gerçekleşen adımların tamamı uzman kadrolarımız tarafından yürütülmektedir. Böylece üretimden tüketene tüm aşamalarda bulunan insanlara hitap etmekteyiz. Ekibimizle bir aile ortamında gibi çalışarak birlikten doğan kuvvetle markamızı yükseltmeye devam etmekteyiz.


Türkiye’nin Yenilikçi Firması Pizza Çantası

Türkiye’nin yenilikçi firması Pizza Çantası markamızla her zaman ülkemizi alanımızda ileri taşımaya dair çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalarımızı gerçekleştirmeden ön bir araştırma yaparak ilerliyoruz. Asla ARGE çalışmalarımıza durum analizini yapmadan başlamıyoruz. Bu analizi nerelerde nelere ihtiyaç duyduğumuzu görmek adına yapıyoruz.

 
Daha sonra dünya genelinde pazar ve rakip analizleri yapıyoruz ki böylece sektördeki teknolojik veya teknik gelişimlerden haberdar olalım. Sonrasında bu ilerlemelerin yanına bizden neler koyabiliriz sektöre daha ne kazandırabiliriz bunları araştırarak ilerleme kaydeden bir firmayız.

Isıtıcılı Pizza ve Fast Food çantaları

Hızlı Linkler

Hızlı ve Güvenilir Alışveriş

Fast Food ve Pide, Lahmacun çantaları

Copyright © Pizza Çantası 2022. Tüm hakları saklıdır.