Körüklü Çantalar

Uncategorized

Körüklü Çantalar

Kurye çantaları üretiminde hizmet veren Pizza Çantası adı altında çanta üretici şirketi olarak yıllardır üretim yapmaktayız. Yapmakta olduğumuz üretim ile standart çantalardan genişleyen körüklü çantalara doğru kademeler atlamış bulunuyoruz. Bu kademe atlama olayı bizlerin devingen yani durmadan gelişmeyi sürdüren bir firma olduğumuzu göstermektedir. 

Körüklü çantaların ülkemizdeki lideri ve ilk üreticisi olan markamız Pizza Çantası üretim alanında bu tür ürünlere artık daha fazla yer vermektedir. İmal etmiş olduğu ürünlerin arasına ülke genelinde kurye çantalarında körüklü çantaların kullanılmadığı ülkemizde yeni bir kurye çanta devri tarafımızdan başlatıldı. Önceleri sadece valiz ve okul çantalarında körük yöntemi kullanılırken günümüzde bu yöntem daha fazla ürün taşıma amacıyla sırt çantası şeklinde çizgili ve yapışkanlı-fermuarlı olarak üretilmektedir. Ergonominin kullanıldığı sırtınızda rahat bir durumda konumlanması için çantanın sırtınıza gelen kısmına dolgulu beş nokta yerleştirilmiştir. Bu beş nota ve kolların içerindeki desteklerle kolay ve rahat bir dağıtım tecrübe edersiniz.
Körüklü çantalarımızın kurye çantalarımızdan benzer yanları sizlerle paylaşılmaktadır:

• Belden güvenlik kemerli olması.

• Her ikisi de motosiklet ve bisikletle kullanabilir.

• Her isi çantada derindir.

• Sıkı ve ortopedinin kullanıldığı kollara sahip olması. 

• Elektriksiz yapıya sahip olmaları.

• Su geçirmeyen ve ısıyı dışarıya vermeyen kısaca ısı yalıtımlı yapıya sahip olan çantalardır.
Körüklü ve Kurye çantalarımızın farklılıkları:

• Kurye çantamızın sırta gelen bölümünde beş nokta yoktur. Destek yalnız kollarda vardır.

• Renkleri farklıdır, kurye çantalarında kırmızı ve sarı renkler siyah renge göre ön plandadır. 

• Körüklü çantalar tek siyah renkten oluşur. Fakat kimi körüklü çantaları gri renkli iken biri sarı renkten oluşmaktadır. 

Yukarıda sizlerle körüklü çantaların ve kurye çantalarının aralarındaki farkı ve benzer yanları sizlerle paylaştık. Böylece siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ürünlerimizi yönetmekte ve sizlerin ihtiyaçlarına uygun ürünlerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. 

ARGE Çalışmalarında Körüklü Çanta Evresi

Pizza Çantası olarak ARGE çalışmalarımızda yapılan testler ve araştırmalar sonunda sektöre yeni ürünler katıyoruz. Bir diğer yöntem olan yurt dışındaki rakip firmalarımızın ürettikleri veya icat ettikleri ürünleri üzerine ilave ederek yani daha bir modern ve teknoloji ile donatılmış olarak sizlerle buluşturuyoruz. 

Körüklü çantalar gerçekte yıllardır vardır. Fakat yıllar öncesinde valizlerin daha fazla kıyafet ve eşya lamları için çantalarda kullanılan bu yöntemin daha da geçmişine inersek farklı birden fazla alanlarda kullanıldıkları çıkacaktır. Körüklü eşyaların tarihleri gerçekten çok eskiye dayanır. Biz yakın zamana kadar olan kısmına bakarsak körüklü eşyaların sadece valizlerde değil aynı zamanda tren, otobüs gibi taşıma araçlarında da kullanıldığı bilinir. Sonraki devirde okul çantalarında kullanılan körük yöntemleri ile öğrenciler daha fazla kaynak taşıyabilmektelerdir. 

Özetle siz değerli müşterilerimiz adına ürün geliştirme için yaptığımız araştırmalar ile hem sizlerin daha iyi ürünleri iş hayatınızda kullandırmanızı sağlar hem de müşterilerinizden olumlu tepkiler göreceğinizi garanti edebilmekteyiz. Bu garantimizin süresi veyahut sınırı bulunmamaktadır.

Müşteri Danışmanı Birimi

Yeriniz bizlere sorun olmayacaktır. Bundan dolayı da ülkemizin dört bir yanına seksen bir ilinde yardımınıza internetten online olarak bağlanıp destek vermekteyiz. Herhangi bir yardım durumunda bize mesai saatleri ve günleri dışındaysanız sitemizin canlı destek biriminden bize ulaşabilirsiniz. 

Eğer mesai günü ve saatleri içerisindeyseniz bizlere ulaşmak adına aşağıdaki linke tıklayınız… https://pizzacantasi.com.tr/iletisim/ Linke tıkladıktan sonra, bizlerin iletişim ağlarına ulaşmanız muhtemeldir. İletişim ağlarımıza ulaştıktan sonra ise belirttiğimiz gibi mesai saatlerinde ve günlerinde bizi arayabilirsiniz. Aksi halde bize 7 gün 24 saat boyunca sitemiz üzerinde bulunan canlı destekten soru, şikâyet ve önerilerinizi yazabilirsiniz. Sizler için 7 gün 24 saat vardiya sistemiyle çalışan ekibimiz vardır. Vardiyalar sayesinde neredeyse hiç kapanmayan bir müşteri danışmanı birimine sahibimiz. 

Valizden Kurye Çantasına Körüklü Çantalar

Körüklerin eşyalarımızda kullanıldığı yıllarda genellikle körüklü valizler satılırdı. Fakat o yıllarda yalnız körüklü valizler yoktu alternatif valizlerde vardı. Sonra yıllar geçti ve valizlere tekerlekler ve çekmek için tutamaklar eklendi. Bu tutamakların ve tekerlerin öncesinde ise ofis çantalarında ve de valizlerde şifre sistemi vardı. Bu sistemlerden sonra 90’ların sonlarına doğru ilk okullarda ve ana sınıflarında çek çekli ve körüklü çantaların devri başladı.

Bu dönemin şanslı öğrencilerinden sonra körükler zaman içinde kurye çantalarına ülkemizde markamız adı altında geçti. Ülkemizin çanta sektörüne yalnız elektrikli çanta kazandırmadık. Bununla birlikte körüklü çantalarda kazandırdık. Bu çantalar kurye çantalarında olduğu gibi sırtta taşınabilir. Dünün körüklü valizleri günümüzde halen vardır. Bunlara ilave olacak şekilde körüklü çantalar üreten firmamız kurye çantası sektörüne yeni bir çanta türü ekledi. Aslında bu kurye çantalarına restoranların, kafelerin ve firmaların ihtiyaçları vardı. Bu ihtiyaçların yani pazardaki boş olan alanın dolması adına gerekli çalışmalarımızı hayata geçirerek valizden kurye çantasına körüklü çantalar üretmekteyiz. 

Körüklü Çanta Üretim Dönemleri

İmalathanede körüklü çanta üretim dönemlerinde önceliğimiz ARGE ekibi olup ikinci sırada ise tasarım üçüncüde üretici işçi ve dördüncü ise kalite kontrol ekibi yer alır. Bu zincir üretim döneminin en bariz kısmı olmaktadır. Reklam ve satış ekibi ise siz değerli müşterilerimizin artık tüm kurye dertlerini bitireceklerine dair haberdar olmanızı sağlamaktadır. Bununla birlikte ürün satışını gerçekleştirip sizlere ihtiyacınız olanları sunmaktadır. 

Körüklü çanta üretim dönemlerinde bizler üzerimizdeki sorumlulukların farkında olarak hem müşterilerimizin memnuniyetleri için hem de sektörde daha iyi yerlere gelmemiz adına süreci hızlandırıyoruz. Üretim sürecinin hızlanmasıyla seri üretim tam anlamıyla gerçekleşir ve kısa zamanda çok iyi işler yapılır ve pazarlaması dijital dünyada günümüzün şartlarında yapılırsa satışlar artar ve kar elde edilir. 

Karın yükseldiği zararın düştüğü bir dönemde üretici ve tüketici her daim mutlu, huzurlu olmaktadır. Hatta şu sözlerle körüklü çanta üretim dönemlerini anlatmaya çalışırsak çantalarda birden fazla ürün taşıma isteği, bu çantaların aynı zamanda ısı yalıtımlı, derinlikleri sayesinde bol miktarda ürün taşıyabilmesi ve fermuarlarıyla kolaylık ve dikkat gerektirmektedir. Dikkat ve özen gösterilmesi gerekir. Bu sayede uzun ömürlü ve dayanıklı kumaşa sahip olan ürünümüzü zarara uğramadan uzun süreli kullanabilirsiniz. Hasara uğramadan kullanılan ürünlerimizin ömrü uzamaktadır. Dış etkilerden zarara uğramayan fakat sizin verebileceğiniz bilerek işlenen zararlardan hasar görebilir. Onun dışında hiçbir zaman dayanıklılığını kaybetmemektedir.

Kalite Kontrol

Kalite kontrol için getirilen ürünlerden alınmış numunelerin laboratuvarlarda araştırması yapılır. Tüm araştırma boyunca belirli testler uygulanır. Üretimden gelen numuneleri test ederken kullandığımız formüller aşağıda sıralanmıştır. 

Yukarıda da belirttiğimiz gibi valizden başlayıp, okul çantasına ve son aşama ise kuryede kullanılacak bir çanta türü ortaya çıkmıştır. Bu çanta türümüz körüklü çanta olarak gıda çantaları üretiminde bir ilktir. Bu ilkin sahibi ise markamız Pizza Çantasıdır. Pizza Çantası yönetim biriminden en alttaki işçilere kadar çantalarımızda kimlerin emeği varsa her birinin sorumlu oldukları ürünlerimizin kalite ve dayanıklılık düzeylerinin kalite kontrolden tam geçmesi için tüm gün durmadan çalışıyoruz. Kalite kontrol esnasında yapmakta olduğumuz bazı testler vardır. Bu testlerin dayandığı bazı formüllere yer verilir. Bu formüller:

Ürün + Sıvı + cansız manken = Sıvıyı geçirmediği gözlenmiştir.
Ürün + Darbe + cansız manken = Darbenin etkisi ile ürünler sarsılmış, ancak sırt çantası olan körüklü çantamız ürünlerin saçılmasını önlemiş ve hasara uğratmamıştır.

Isıtıcılı Pizza ve Fast Food çantaları

Hızlı Linkler

Hızlı ve Güvenilir Alışveriş

Fast Food ve Pide, Lahmacun çantaları

Copyright © Pizza Çantası 2022. Tüm hakları saklıdır.