Kurye Çantaları

Uncategorized

Kurye Çantaları

Yılların kurye çantası uzmanı olan Pizza Çantası markamızla siz değerli restoran ve kafelerimize ürün satışları yapmaktayız. Fakat ürün satışı yapmakta olduğumuz restoran ve kafeler harici firmalara da ürün satışını kurye çantaları kategorisinde yapmaktayız. Bu kategorimizdeki ürünlerin bazılarını sadece gıda sektöründe kullanmamaktayız. Kurye çantaları kategorimizdeki ürünlerimizin genel olarak özellikleri nelerdir? Hangi ürün restoran ve kafeler için kullanılır? Hangi ürün firmalar için kullanılmaktadır? Gelin birlikte görelim…

Kurye Çantaları Genel Özellikleri:

 1. Sırt çantası şeklinde standart olarak üretilirler. Nedeni motosiklet ve bisiklet kurye çantaları olmalarıdır.
 2. Kurye çantaları arasında bir termal ve diğerleri ısı yalıtımlı olacak şekilde tasarımı yapılır.
 3. Kurye çantalarında ısı yalıtımlı ve su geçirmeyen yapıdaki kumaşlar kullanılır.
 4. Önden fermuarlı ve yukarıdan yapışkanlı olarak açılıp kapanma imkânı vardır.
 5. Bir adet siyah, 2 adet kırmızı ve 1 adet sarı ısı yalıtımlı olarak üretilen firma ve kafe kurye çantaları vardır.
 6. 1 adet sarı renkte termal sırt çantası olarak üretilen içerisinde iki ayrı kat bulunan yukarıdan açılıp kapanan restoran ve kafelere has üretilen çantamız vardır.
 7. Her bir kurye çantamızın içi derin, sırtta taşınma imkanıyla taşınabilen, belden bağlamalı emniyet kemeri olan, elden tutma yeri de bulunan özellikleri vardır.
 8. Ortopedik taşıma kollarına sahip olan çantalarımızın sırta gelen bölgesi ergonomik olarak üretilmektedir.
 9. Termal olarak üretilen sarı sırt kurye çantamızın önü açılmamaktadır. Sadece yukarıdaki yapışkanlı bölmeden açılıp ürünler teslim edilebilir.
 1. Restoran ve kafeler için kullanılan kurye çantamız:
 2. Termal olarak üretilen sarı sırt kurye çantamız restoran ve kafeler için üretilmektedir.
 3. İçi derin ve iki kattan oluşur.
 4. Ortopedik sırt ve kollara sahiptir.
 5. Ürünümüz yukarıdan yapışkanlı olarak tasarlanmış ve önü açılmamaktadır.
 6. Restoranların ve kafelerin arasında pizza, fast food alanlarında hizmet verenler için üretilmektedir.
 1. Firmalar için üretilen kurye çantalarımız:
 2. Siyah, kırmızı, sarı ısı ve su yalıtımlı olan çanlarımız firmalar için üretilmektedir.
 3. Firmalardan kastımız kargo, banka, sigorta, hastane, holding, adliye gibi firmalardır.
 4. Bu tür çantalarımız standart üretilmekte olduğu gibi kurumlara has da üretilmektedir.
 5. Kurumların özel siparişleri doğrultusunda verilen bilgilerle kurye çantalarınızı istediğiniz adetlerle üreterek adresinize ulaştırıyoruz.
 6. Size özel hazırlamamızı istediğiniz kurye çantalarınıza verdiğiniz bilgileri ekleyerek özel üretim yapıyoruz.
 7. Tüm bu bilgiler firmanızla ilgili olması gerekir. Örneğin markanızın rengi, logosu, sloganı ve benzeri özellikleri taşıması gerekecektir.
 8. Bunlarla beraber firmanızın iletişim bilgileri, sosyal medya hesaplarınız ve merkez adresiniz yer alır.
 9. Bizlere sormak istediğiniz sorularınızı internette bulunan destek hattımızdan sorabilirsiniz.

Yukarıda yer verdiğimiz bilgiler doğrultusunda sipariş vermek için bizlere https://pizzacantasi.com.tr/ ulaşabilirsiniz. Linke tıklayarak iletişim bilgilerimize erişme imkânınız vardır. Bizlerle iletişime geçerek dilediğiniz sorularınızı sorabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Kurye Çantaları Üretimi  

İmal etmekte olduğumuz kurye çantaları markamız Pizza Çantası adı altında gerekli kontroller sağlanarak üretilmektedir. Üretimde uygulanan A’dan Z’ye tüm süreçte bütün çalışanlarımız dört dörtlük çalışma sergilemektedirler. Tasarım ekibinde çalışan tasarımcılarımızdan, imalathanede çantalarımızı kullanım aşamalarına gelesiye kadar dikkatli ve titiz çalışan işçilerimize değin tüm ekibimiz bizlerin var olma nedenleri olan değerleridir. Bununla birlikte kurye çantaları üretimi aşamasının en önemli ayaklarından olan kalite kontrol mühendislerimizin dikkatleri ileride olabilecek en ufak bir kazayı önlemektedir.

Kalite kontrol aşamasından geçmesi için emekçilerimizin işlerine sıkı sarılmaları gerekiyor. Emekçilerden kastımız işçi arkadaşlarımız olsa da aslında tüm çalışanlarımız bu kategoriye giriyor. Ürünlerimize hayat veren işçilerimiz olsa da onları hayal edip tasarıya döken tasarımcılarımızdır. Kurye çantaları üretimi aşamasında bundan dolayı bütün elemanlarımız bir zincirin halkaları gibi birbirlerini takip ederek dikkatlice ürünleri üretirler. Testten geçen ürünler pazara sunulurken geçemeyenleri orada kalite kontrol ekibi elemektedirler.

Bu denli dikkatli ve titiz çalışan personellerimiz ile bugün bir numaralı kurye çantası markası olmayı başardık. Bu başarımız bizleri zamanla daha da yukarılara taşıyarak zirvede olmamızı sağladı. Fakat biz bunlarla yetinmeyerek markamızı ve ürünlerimizi geliştirmek adına ARGE çalışmalarına devam ediyoruz.

Kurye Çantalarında Kalitenin Adı

Kurye çantalarında kalitenin adı olarak ülkemizde çok nadir markalar vardır. Bunlar arasında en eskilerden olan markamız Pizza Çantası sizlere alanlarında uzman kadromuzla her daim en son teknoloji ile donatılmış ürünler üretmektedir. Üretmekte olduğumuz ürünlerin bir kısmı yerel rakiplerimiz tarafından da üretilmeye başlamıştır. Ancak kurye çantalarında sırt çantası devri bizler tarafından ülkemizde başlandı.

Türkiye’de ilklerin ve kalitenin adı olan kurye çantalarında markalaşmış, tecrübeleriyle yıllardır restoranların, kafelerin ve firmaların güvenlerini kazanan markamızla yolumuza devam etmekteyiz. 2023 yılında da yeni firmalara ve gıda sektöründe hizmet veren yeni müşterilerimize daha da geliştirilmiş ürünler sunmaya devam edeceğiz.

Bunun için günlerce çalışan ARGE mühendislerimiz ve reklamcılarımızla pazarın nabzını yokluyoruz. Ayrıca pazar analizi yaparken rakip analizleri yapmayı ve sektörü yakından gözlemlemeyi unutmuyoruz. Bunlarla birlikte tüketici analizlerini yaparak sizlerin memnuniyet oranlarını ve bizlerden beklentilerinizi görmüş oluyoruz. Üretimini yapmak olduğumuz ürünlerin dayanıklılıklarını görerek piyasaya sunuyoruz. Piyasaya sunduğumuz ve satışını gerçekleştirdiğimiz her bir ürünün arkasındayız. Buna dayanarak sizlere garanti verebiliyoruz.

Kalite Kontrol Testlerimiz

Ürünlerimizi ürettikten sonrasında yukarıda da belirttiğimiz gibi belirli testlerden geçiririz ki kalite kontrollerini yapalım. Kalite kontrol aşamasında uzmanlarımız tarafından kalite kontrol testleri gerçekleştirilir. Bu testlerin yapılmasında izlenilen formüller şunlardır:

 1. Ürün + cansız manken + sıvı = Sıvının geçmediği gözlenmiştir.

Nedeni: Ürünün dışındaki kumaşın sıvı geçirmeyen en son teknoloji ile üretilen kalın kumaştan üretilmesidir.

 1. Ürün + cansız manken + trafik kazası canlandırması = Ürünün içindeki içeceklerin en az dozda bir leke bıraktığı görülmüştür. Fakat sıvı dışarı sızmamıştır.

Yukarıda uygulanan testlerden geçen ürünlerimizi piyasaya sunuyoruz. Bu nedenle ürünlerimizin dayanıklıklarına garanti verebiliyoruz. Garantili ürünlerimizin kargo esnasında başına gelebilecek herhangi bir deformede ürününüzü değiştirebiliyoruz. Sonrasında ise sizlere her daim destek vermek adına sistemimizden yardımcı oluyoruz. İster İstanbul’da hizmet verin isterseniz Ağrı’da hizmet verin her daim yanınızdayız. Türkiye’nin dört bir yanında sizlere yani değerli müşterilerimize ve müşteri adaylarımıza hizmet verebilmek için en iyi ve modern kurye çantaları üretmekteyiz.

ARGE Çalışmaları

Pizza Çantası markası olarak kurulduğumuz yıldan bugüne ARGE çalışmalarına hız vermekteyiz. ARGE çalışmalarımıza özellikle yön veren dünyadaki teknolojik gelişmeler, global rakip firmalarımızın artıları ve eksileridir. Dünyanın teknoloji alanlarında ilerlemiş dev isimlerine sahip ülkeleri ve pazarlarını inceleyip günümüzün Türkiye’sine uyarlıyoruz. Böylece ARGE çalışmalarına meydan hazırlıyoruz.

ARGE mühendislerimiz zaten alanlarında uzman olduklarından dolayı kedileri bu araştırma ve geliştirme yöntemlerini uygulamaktadırlar. Uyguladıkları araştırma sonucunda ürün geliştirme yönünde ne tür yollar izlenebilir Arge mühendislerimiz bunların bilinciyle ürünlerimizi geliştirmektedirler. Gelişim aşamasını tamamlaması için tasarımcılarla bu plan ve projeleri paylaşırlar. Özetle bu paylaşım sonucu iki bölümdeki uzmanlarımızın çalışmaları sonunda üretime geçmesi için gerekli proje tasarlanır. Daha sonra üretime girer üretimden de kalite kontrol aşamasına geçirilir ve ardından müşteriyle buluşması adına sitemizdeki yerini alır.

Isıtıcılı Pizza ve Fast Food çantaları

Hızlı Linkler

Hızlı ve Güvenilir Alışveriş

Fast Food ve Pide, Lahmacun çantaları

Copyright © Pizza Çantası 2022. Tüm hakları saklıdır.