Pide ve Lahmacun Çantası

Uncategorized

Pide ve Lahmacun

Türkiye’nin doğusundan yükselen pide ve lahmacun bütün ülkeyi etkisi altına almıştır. Türkiye’yi etki altına alan Türkiye’nin doğusunun lezzetlerinden pide ve lahmacun zamanla dünyayı sarmaya başlamıştır. Ülkemize gelen turistlerle pide ve lahmacun sınırları aşmaya başladı. Bugün ülkemizin birden fazla ilinde yer alan pide ve lahmacun restoranları siparişlerine yetişmekte sorun yaşamaktadırlar. Restoranlar siparişleri yetiştirmekte ayrı siparişlerin sıcak bir vaziyette ulaşmasında ayrı sorun yaşıyorlar.
Çoğu pide ve lahmacun restoranı ürünlerin sıcaklığını muhafaza etmekte sorun yaşadıkları için müşterilerinden genellikle şikayetler almaktalardır. Restoran sahiplerinin bu problemlerine, bizler üretmekte olduğumuz elektrikli pide ve lahmacun çantalarıyla çözümler üretmekteyiz. Ülkemizde nerede hizmet verdiğiniz önemli değildir. Türkiye geneline hizmet vermekte olan Pizza Çantası sizlerin her zaman yanındandır. İstanbul Beşiktaş’tan tüm yurda sipariş gönderimi yapabilmekteyiz. Toplamda 7 adet pide ve lahmacun çantalarımız vardır. Bu çantaların 6’sı 3’erli gruplar halinde olup biri tekli olarak üretilmektedir. 

Pide ve Lahmacun Çantalarımızın Özellikleri

Pide ve lahmacun çantalarımızın özellikleri ile ilgili ilk olarak sıradan olmayan, yeniliklerle donatılmış birer çanta olduklarından bahsedebiliriz. Üretimlerini yapmakta olduğumuz pide ve lahmacun çantaları üzerinde ne gibi yenilikler yapıyoruz? Bu yeniliklerin ne gibi sorunlara faydalar var? Sizlerle bu sorularımızın yanıtlarını aşağıda paylaşacağız. Böylece, sıradan çantalarla Pizza Çantası pide ve lahmacun çantaları arasındaki farkları görebileceksiniz.
Birinci sorumuzun yanıtı olarak şunu söyleyebiliriz, genellikle pide ve lahmacun çantaları suya, soğuğa dayanıklıdır. Fakat bu çantalar olan ısıyı yalnızca korurlar. Yani diğer bir değişle, var olan ısıyı korur ancak çantayı sürekli ısıtma yeteneğine sahip değildir. Çantayı sürekli ısıtma yeteneğine sahip olmayan sıradan çantalar, bizlerin üretmekte oldukları elektrikli ve suya, soğuğa dayanıklı çantalarla bir tutulamazlar. İkinci sorumuzun cevabı yine birinci sorunun cevabındadır. Elektrikli olarak firmamız tarafından üretilmekte olan pide ve lahmacun çantaları ısının korunmasından ziyade ısıyı üreterek siparişlerin sıcak bir vaziyette müşterilere ulaşmalarını sağlar. Üzerlerinde su tutmayan kumaşlardan üretilen çantalarımız ebatlarından dolayı pide ve lahmacunlarınızın deformeye uğramalarını da engeller. Yani istenilen durumda ve sıcaklıkta siparişler teslim edilir.

Pide ve Lahmacun Çantaları Üretimi

Pizza Çantası kurye ve restoran ürünleri çantaları üretici firması olarak günümüz dünyasının değişmiş algılarına uygun çantalar üretmekteyiz. İmalatını yapmakta olduğumuz her gıda sektörünün problemlerini çözebilmenin amacıyla günden güne ürünlerimizi ve imalatta kullandığımız teknolojileri geliştirmek adına durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Günümüzün teknoloji dünyasına uygun olan elektrikli pide ve lahmacun çantalarını üretmekle birlikte termal çantaların da üretimini sürdürmekteyiz. Ancak termal çantalarımızı gelişme kaydederek üretiyoruz.
Yakın dönemde pide ve lahmacun çantalarında en fazla ısı koruma sistemi yakalanırken, biz markamızın adı altında bugün ülkemizde çok az miktarda görülebilecek çantaların üretimine imza atıyoruz. Pidelerin ve lahmacunların boyutları gereği uzun ve ince, fazla fazla pide ve lahmacun taşınması amacıyla derin ve standart alımlarda siyah renklerde üretilen elektrikli pide ve lahmacun çantaları üretmekteyiz. Standart renk olarak siyahı belirleyen markamız toplamda 7 adet pide ve lahmacun çantası üretiyor. Elektrik sistemiyle çanta ısıtma devrini başlatan markamız bugün en fazla tercih edilen çanta üreticisidir. Ayrıca özel siparişlerde restoranınıza özel pide ve lahmacun çantaları üretilir. Pide ve lahmacun çantaları üretimimizi sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. 

Ürün Pazarlaması Konusunda İzlediğimiz Yollar 

Düne kadar ürünlerimizi geleneksel yollardan pazarlarken kullandığımız radyo, televizyon, basılı mecra yani gazeteler ve dergilerdi. Geleneksel mecralardan, dijital pazarlamaya dönen dünyamızın gösterdiği ilerlemeler markamızı sanal dünyada bir web sitesi kurarak buradan ülkemizin geneline hitap etmemizi sağlamıştır. 

İnternet sitemizde yer alan ürünlerimize siz değerli müşterilerimizi çekmek adına bazı reklam ajanslarıyla çalışmalar yaptık. Gerek internet gerek sosyal mecrada vermekte olduğumuz reklamlarla markamızı daha da geniş alanlarda daha fazla hedef kitleye ulaşmayı başardık. Ürün pazarlaması konusunda izlediğimiz yollardan gördüğümüz netice en etkili mecra dijital platformdur. Bu platformda en etkili neticeler elde edilebilmektedir. 

Ürün pazarlaması sonrasında satışın gerçekleşmesinden sonrasında destek ekibimiz devreye girmektedir. Eğer siparişlerinizde bir sorun varsa bunu bizlere sitemizde bulunan iletişim ağlarımız üzerinden iletme imkânınız vardır. Siparişlerinizi hasara uğramadan teslim almışsanız ve önerileriniz ya da sorularınız varsa bizlere aynı yollardan ulaşabilirsiniz. Pizza Çantası markası olarak her daim yanınızdayız.

Pide ve Lahmacun Çantaları Türlerimiz

Pide ve lahmacun çantaları türlerimiz eski çantalara oranla daha da ileri düzeyde teknolojiye sahiptir. İleri düzey teknoloji ile üretilmekte olan pide ve lahmacun çantalarımız küçük, orta ve büyük ebatlarda üretilmektedir. Toplamda 7 adet üretilen pide ve lahmacun çantalarımızın tekli olanı ince uzun aynı zamanda büyük ve elektrikli olarak üretilir.

Üretmekte olduğumuz 7 pide ve lahmacun kategorisinde bulundurulan çantalar belirli gruplara ayrılır. İlk gruplarımız 3’erli gruplar halinde gruplandırılmış olan çantalardan oluşur. Birinci grupta bir adet küçük boy ince, uzun, derin, elektrikle ısıtılan, su ve soğuk geçirmeyen yapılarda siyah renkte üretilmekte olan pide ve lahmacun çantalarıdır. Aynı özellikleri içeren ikinci çantamız büyük boy, ince ve uzun, derin, elektrikle ısıtılan, ısıyı ve suyu geçirmeyen yapılarda olan çantalarımızdandır. Üçüncü çanta ise dikdörtgen, siyah, ısıyı ve suyu geçirmeyen yapıda üretilirler.

Ortopedi yapıda ve kolayca taşınma imkânı veren tutma yerleri ile istediğiniz gibi hızlı ve pratik yapıda taşıma imkanına sahipsiniz. Ayrıca çantalarımız yukarıdan yapışkanlı olup açma kapama alanı pratiktir. Her grup kendi arasında gruplara ve özelliklere ayrılır. Bunlar arasında iki grup 3’lü gruplandırılırken bir tanesi tekli vaziyette bırakılır. İki grubun 3’lü setlerinde aynı özelliklerde çantalar bulunmaktadır. Tekli olan elektrikle ısıtılan ve kolay taşınan pide ve lahmacun çantamız ince, uzun, derin, siyah renkten oluşmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek birincil kaynaktan ürünlerimizi satın almış olursunuz. 

Pide ve Lahmacun Çantalarımızın Türlerine Göre Yapıları

Pide ve lahmacun çantalarımızın türlerine göre yapıları 3 başlıkta toplanır. Bu üç kategoride bulunan çantalar ilk iki kategoride 3’lü setlerden oluşmaktadır. Üçüncü ve son kategoride ise tek bir çantadan oluşmaktadır. Gelelim pide ve lahmacun çantalarımızın türlerine göre yapılarının özelliklerine. İlk olarak pide ve lahmacun çantalarımızın ayrı özelliklerine bakacağız. Ardından pide ve lahmacun kategorisi için üretmekte olduğumuz çantaların kendi aralarında bulunan farklılıklara bakacağız. Aşağıda çantalarımızın aynı özellikleri sıralanmaktadır.

1- Siyah, küçük boy pide ve lahmacun çantaları: Pide ve lahmacun siparişlerinde küçük ebatlarda üretilen ürünlerin taşınmalarında kullanılmak üzere üretilen siyah, küçük boy lahmacun çantaları belirli standartlarda üretilir. Bu standartlara göre çantalarımızı ince, uzun, derin, elektrikle ısıtılan ve su geçirmez yapıda üretmekteyiz. Küçük boyda Pide ve lahmacun çantalarında yeni döneme başlayanların kaynak olarak gördükleri markamız zamanla kendini ve üretim faaliyetlerinde izlediği yol ve araçlarını en son teknoloji ile donatmıştır. 

2- Siyah, büyük boy pide ve lahmacun çantaları: Normal boyutlarında üretilmekte olan pide ve lahmacun ürünlerinin deforme olmadan bir çantada birden fazla ürününün taşınabilmesi için büyük boy pide ve lahmacun çantaları üretilir. Bu yöntemle pide ve lahmacun taşımak için ürünlerimizi derin tutmaktayız. Kısaca iki numaralık pide ve lahmacun çantamızın özelliklerini sıralamak adına şöyle listeleme yapabiliriz.

İşte o liste:

a. Çantanın rengi diğerleri gibi siyahtır.
b. Elektrik yöntemiyle ısıtılır.
c. Isı yalıtımlı olan çantalarımız bu özellikleriyle ısıyı dışarı vermezler.
d. İnce ve uzun yapılarıyla pidelerin ve lahmacunların deforme olmadan sipariş yerine varmaları sağlanır.
e. Karda, yağmurda, çamurda herhangi bir sıvıyı geçirmeyecek düzeyde üretilirler.
f. Derin bir hacme sahip olan çantalarımızda fazlasıyla pide ve lahmacun taşınabilmektedir.
g. Yukarıdan açılan pide ve lahmacun çantalarımızda açma, kapama yerinde yapışkanlı bir kapak bulunur.

3- Siyah, büyük boy dikdörtgen pide ve lahmacun çantaları: Pide ve lahmacun çantaları olarak ürettiğimiz üçlü çanta gruplarımızda bulunan ilk iki kategoride yer alan bir kategoridir. Bu grupta bulunan çantalar, siyah renkte, yukarıdan yapışkanlı açma- kapama bölümüne sahiptir. Dikdörtgen yapıda, derin, enine doğru geniş, üzerinden her birinde bulunan ve bu üründe de yer almakta olan taşınmasını kolay kılabilmek için yanlarından bağlı ancak yukarıdan tutulabilen kayışları vardır. Bununla da bitmeyerek, yan tarafında küçük bir plastikten şeffaf bölümü vardır.

Yukarıda sıraladığımız bilgilerle sizlere ilk iki kategorimizde bulunan üçlü grupların ürün özelliklerini anlattık. Birden üçe kadar olan ürün özelliklerimizden bahsettik. Bahsedilen ürünlerimizin bu özelliklerinden yaptığımız değerlendirmeler soncunda ülkemizde var olan 81 ilde hizmet veren restoranlara yenilenmiş ve teknoloji ile donatılmış bir pide ve lahmacun çantaları satmaktan gurur duyuyoruz. Ürünlerimizin her biri siz değerli müşterilerimiz olan restoranların dağıtım sorunlarını tamamen kaldırmış bulunuyoruz. Kaldırmış olduğumuz dağıtım sorunuyla yeni bir dünyaya merhaba diyoruz. 

Rakiplerimizin Pide ve Lahmacun Çantaları

Rakiplerimiz olarak dünya genelindeki firmaları ve ülkemizdeki bir iki firmayı görüyoruz. Çünkü bu firmalar bizlere ve sektöre katkılarda bulunmaktalardır. Sektörün lider firmaları ARGE yani Araştırma ve Geliştirme bölümünde yapılan çalışmalarla markamızı marka yaparak bizlere destek çıktılar. Bizlere ve sektöre yenilikler katan bu rakip firmalarımız kendimizi sorgulamamızı ve analizler yaparak güçlü ve zayıf yanlarımızı görmemizi sağlamışlardır. 

Rakiplerimizin pide ve lahmacun benzeri çantaları üretmekte oldukları dünya genelindeki çantalardan öğrendiklerimizi pide ve lahmacun çantalarımıza uyarlamak adına gelişmelerini sağlıyoruz. Çantaların tamamen farklı bir ürün için üretilmesi bizlerin yaratıcılığına engel değildir. Bizler bu çantalardan bugününün elektrikle ısıtılan pide ve lahmacun çantalarını üretmiş bulunuyoruz. Üretmekle kalmayarak ülkemizde yapmış olduğumuz pazarlamalarla doğru hedefe doğru ürünü ulaştırıyoruz. Bu da bizlerin alanımızda uzman olduğumuzu göstermektedir. 

Ülkemizde var olan rakiplerimiz arasında pide ve lahmacun çantaları üreten ve satan ya da e-ticaret yoluyla aracılığını yapan firmaların bizlere katkısı azınlıktadır. Bizlere yani markamıza ve sektöre henüz tamamen bir katkı sağlayamayan yerel rakiplerimiz daha bizlerden gelişmeleri öğrenmektedirler. Bu da bizlerin ülkemizde rakip bulmakta zorlanan üretici firmalardan olduğumuzu göstermektedir. Yerli rakiplerimizden bazıları:

Destek Hattımızdan Nasıl Faydalanırsınız?

Satış öncesi reklamlarımıza verdiğimiz önemi satış esnasında ve sonrasında siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Satış sonrasındaki sormak istediğiniz sorularınızı bizlere en hızlı olacak vaziyette 7 gün 24 saat sitemiz üzerinde bulunan canlı destek biriminden yazabilirsiniz. WhatsApp canlı destek biriminden bizlere sadece soru sormakla kalmazsınız. Bizlerin destek biri olan sitemizde yer alan bölümden aklınıza gelen önerileri, merak ettiklerinizi, şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Mesai saatleri ve günleri dışında olsak da ilgililer mesajlarınıza cevap vereceklerdir.

Destek hattımıza yazmak yerine aramak isterseniz, mesai gün ve saatleri içerisinde arayabilirsiniz. Bu saat aralıklarında bizlerle telefon üzerinden iletişim kurabilmektesiniz. Gönderilen mesajlarınızın bazıları sistem tarafından diğer mesajlarda olduğu gibi sisteme düşer ve değerlendirmeye değer bir öneri ise ARGE çalışmalarında kullanabiliriz. Böylece bizlerle iş birlikleri yapan müşterilerimiz olmaktadır. Hiçbir mesajınızı veya önerilerinizi mutlaka okuyoruz. Böylece hakkımızdaki olumlu olumsuz tepkilerinizi anlıyoruz. Tepkilerinizi görerek nerelerde ne yapmamız gerektiğini sizlerden gelen mesaj ve yorumlarda görmek bizleri mutlu etmektedir.

Yukarıda da dediğimiz gibi sizlerden gelen mesajları ve yorumları önemli tutarak markamızın gelişme aşamalarında kullanıyoruz. Markamızı gerçek bir marka yapan sizlerin yorumlarındaki bu değerli eleştirilerinizi her daim okuyoruz. Her biri ayrı ayrı değerlendirip hayata geçirmekteyiz. Böylece sizlerin ve bizlerin ortak noktaları olmuş olmaktadır. Kısaca destek hattımızdan nasıl faydalanırsınız anlattık. 

İstanbul’dan Türkiye Geneli Hizmet

İstanbul Beşiktaş’ta kurulan firmamız ilk günden bugüne hiç değişmeyen çalışma azmiyle yoluna devam etmektedir. İstanbul’dan Türkiye geneli hizmete pide ve lahmacunların ısılarını kaybetmeden sıcak sıcak ulaşmaları için başlamıştır. Ülkemize elektrikle ısıtılan çantaları getirmeyi başaran markamız bundan sonraki yeniliklerinde başlayacakları adres olmayı devam ettirecektir. 

Bunların yanı sıra markamız hedef olarak önce ülkemizi sonra dünyayı almıştır. Böylece sınırları aşan bir hedef olan bir pazarlama başlamıştır. Ulusal ve global pazarlamamızın sonunda markamız sadece İstanbul’dan Türkiye geneline hizmet vermemektedir. Artık ülkemizi ilgilendiren markamız bugün dünya genelinde de müşterilere hitap edebilecek düzeydedir. Önceliğimiz her ne olursa olsun elbette ülkemiz Türkiye olmuştur. Bu durum dünde böyleydi bugün de böyledir. 

Dünya genelinde sektörümüzde neler oluyor, ne tür gelişmeler sonucu değişimler geçirilmekte? Bunların tamamının cevapları için araştırmalarımızı hızlı bir vaziyette sürdürmekteyiz. Örneğin yabancı bir ülkede pide ve lahmacun benzeri yiyeceklerin dağıtımı araştırılmıştır. Tarafımızdan yapılan araştırmaya göre yoğun bir enerji ve çalışma gerçekleştirilir. Bu sayede markamızın nelere ihtiyacı varsa görülür. Gözlemler sonucunda en son teknolojik çantalarla hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.  Böylece müşteri memnuniyetleri artarken referans sayıları artmaya devam etmektedir. 

Pizza Çantası Sipariş Bilgileri

Pizza çatası sipariş bilgilerinde değinmek istediğimiz noktalar vardır. Bu noktaların başında siparişinizin üretime girmeden standart mı yoksa size özel mi olmasını istersiniz bunun kararını vermeniz gerekecektir. Eğer özel sipariş isterseniz size özel bir çalışama gerçekleşir. 

Size özel siparişlerimizde restoranınızın logosuna, rengine, restoranınızın adresine ve telefonuna ihtiyaç duyulurken aynı zamanda istediğiniz ebatlardan ve adetlerden bahsetmeniz gerekir. Böylece pide ve lahmacun çantanız daha özel, kurumsal olacaktır. Pide ve lahmacun çantanızı olduğu gibi standart isterseniz ekstra bir işlem yapılmadan verilir. Böylece elektrikle ısıtılan tüm çantalarımız gibi olduğu vaziyette gönderim yapılır. Gönderimi yapılacak ürünümüz ise kalite kontrollerden geçirilerek satışı gerçekleştirilir. Kalite kontrollerden geçen ürünlerimiz siparişe geçmek için görselleri web sitemize aktarılır. Pide ve lahmacun çantaları bu alanda gelen talepler doğrultusunda yeni bir ürünle tanışan ülkemizin vatandaşlarını bu ürünleri kullanmaları için teşviklerde bulunmuştur.

Pide ve lahmacun çantaları gerekli tedbirler alınıp gerekli işlemlere tabi tutulup sonrasında müşterisiyle buluşur. Bunun üzerine siparişi veren firma yani restoran siparişi gelince memnun müşterilerimiz arasında yerini alır. Siparişte yanlış bir etiket adı girilmiş ise sipariş verme esnasında bundan firmamız sorumlu olmamaktadır. Hatta bu sorumluluk tamamen alıcı restorana aittir. Bundan dolayı da sipariş verilirken dikkatli olunması rica olunur. Dikkatli ve özenli bir durumda siparişinizi verirseniz hem sizin hem bizim vaktimiz gitmeyecektir. Böylece siz değerli müşterilerimizle bizlerin arasında hiçbir sorun olmayacaktır. Bu durum sizlerin elindedir…

Isıtıcılı Pizza ve Fast Food çantaları

Hızlı Linkler

Hızlı ve Güvenilir Alışveriş

Fast Food ve Pide, Lahmacun çantaları

Copyright © Pizza Çantası 2022. Tüm hakları saklıdır.