Waffle Çantası

Uncategorized

Waffle Çantaları

Restoran veya Kafelerde tadımını yapabileceğiniz waffleların eve siparişlerinde sıcak bir vaziyette waffleları ulaştırmak için kuryeler gerekli çabayı harcıyorlar. Ancak taşıdıkları çantaların elektrikle ısıtılabilir özellikleri olmaması nedeniyle bu çaba yeterli gelmiyor. Önemli olan waffle çantalarının ısıyı korumasından ziyade ısıyı sağlayabilmesidir. Isıyı sağlayan waffle çantalarını ise firmamız Pizza Çantası markasıyla üretmektedir. 

Üretimini yapmış olduğumuz waffle çantaları tarafımıza ait olan sitemizden ülke geneline ulaşmayı başarmakta. Ülkemizin neredeyse tüm illerinde bulunan ve yeni bir gıda olarak gıda sektörüne yerleşen waffle bugün evlere siparişlerde yoğun talep görmektedir. Düne kadar waffle’a dair herhangi bir bilgi sahibi olmayan bizler bugün yıllardır waffle üretip yiyormuşuz gibi gayet sıradan bir şekilde waffle talebi gösteriyoruz. Waffle hayatımıza girdiği andan beri bizlere meyvelerle tatlıların birleşiminin ne denli lezzet içerebileceğini göstermektedir. 

Damak zevkine önem veren ülkemizin tüm insanları Waffle’a çabuk bir şekide uyum sağlamaya başladılar. Waffle artık restoran ve kafelerde tüketilen bir ürün olmayı aştı. Bugün Waffle evlere servis edilen hatta makineleri satılan ve evlerde de yapılabilen bir tatlı oldu. Ancak waffle evinde yapmaktansa profesyonel bir aşçının yapmış olduğu Waffle sipariş vermek tarafı olanlar wafflelarını sıcak ve makineden alınmış gibi istemektedirler. Ancak ısıyı koruyan çantalarla waffle siparişleri dağıtımı yapılmaya çalışılmaktadır. Fakat gelişen teknoloji ve değişine dünya ile Waffle çantalarından beklentilerde artmıştır. Bu nedenle çantalarımızı geliştirip beklenen Waffleları sizlere yerinde ve istenilen biçimde restoranların veya kafelerin ulaştırmalarını sağlıyoruz. Kısaca bugünün Waffle çantaları önceki waffle çantalarına oranla daha teknoloji ve kullanımı daha iyidir. 

Waffle Çantaları Üretimi

Waffle çantaları normalde standart oranlarda üretilmektedir. Bu standart oranlar aşağıda sıralanmıştır. 

• Ürün üretilmeden önce önceden belirlenmiş olan ebatlarda ürünler üretilir.
• Ürünlerimizin standart ebatları: dikdörtgen biçiminde, uzunlamasına, küçük boyutlarda, derin iç hacminde, kapağının altında elektrik akımını sağlayan ve çantayı ısıtan kabloların bulunur.
• Derinliği sayesinden birden fazla ürün taşınabilir.
• Çanta içerisinde bulunan yeşil bir ayraçla çanta iki bölüme ayrılmıştır.
• Çanta standart renklerde olduğu gibi siyah olarak üretilmiştir.
• Standart çantada ve özel üretimli çantalarda da elektrik kabloları belirli aralık bırakılmış olan deliklerden geçmektedir.
• Bu deliklerden kesinlikle soğuk veya dışarıdan gelebilecek sıvılar girmemektedir.

Yukarıda sıraladığımız özelliklerde bulunan Waffle çantalarımız için bu özellikler standart olup sabit düzeyde bulundurulur. Ancak sizler restoran veya kafeniz için özel üretimli waffle çantaları isterseniz dilediğiniz oranlarda üretim yapılır. Bu özel üretimli waffle çantaları ne tür işlemlerden geçmektedir? İşte sorumuzun cevapları…

– Firmanızın rengini taşıyan aynı standart Waffle’da kullanılan kumaş ile üretilir.
– Dilediğiniz derinlikte olması adına ayrı bir özen gösterilir.
– Standart çantalarda olduğu gibi logosuz ve slogansız çantalar değildirler.
– Logolarınızı ve sloganlarınızı içeren Waffle çantaları üretilir.
– İletişim bilgilerinize ve adresinize size özel üretilen Waffle çantanızda yer verilir.
– Standart waffle çantalarımızda iki göz ve küçük ebatlarda üretilirken bu ölçüler sizlerin isteğine göre değişebilirler. 

Bu raddeye kadar size özel olan Waffle çantalarınızda nelerin olduğuna dikkat çektik. Restoranın ve kafelerin isteklerine göre çantalarımız da ekleme veya çıkarma yapabilmekteyiz. Bunlara ilave olarak çantalarımıza uzun vadeli garantiler verebilir durumdayız. Alanında uzman elemanlarımızla sizlere yıllardır hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Waffle Çantaları Kalite Kontrol Aşaması

Waffle çantalarımızın üretiminden sonra mutlaka denemelere tabi tutulmaktadır. Yani waffle çantaları kalite kontrol aşamasından geçmektedir. Böylece sizlere yani değerli müşterilerimize siparişleri gönderilmeden ürünlerimizin ne denli dayanıklı olduklarının testleri yapılmaktadır.
Dayanıklılık testleri hangi testlerden oluşur? Bu testlerin sonucunda ne denli sonuçlara varılır? İşte mutlaka yanıtlarını bilmemiz gereken iki soru. Birinci sorunun cevabı olarak şunu söyleyebiliriz:

a. Göçük testi:
Maket motor + Ürün + Dış darbe (Aniden bir aracın vurması.) = Göçük gözlenmemiştir.
b. Elektrik testi:
Elektrikli ürün + Yağmurlama + Cansız manken = Elektrik çarpması gözlenmemiştir.
Bunun nedeni = Çanta kumaşının su geçirmez olması kuryenin çarpılmasını engelledi.
c. Waffle durumunun testi:
Elektrikle sıcaklık verilen çanta + Waffle kutuları + Waffleların çikolatalarının durumu
= Sıcak ortamda bulunan waffle çikolatalarının taştığı gözlenmemiştir. 

Yukarıdaki yapılan testlerin sonucunda kalite kontrol aşamamız tamamlanır. Ardından bu testlerin sayesinde tehlikelerin önceden tespiti yapılır ve sizlere yansıtmadan önlemler alınır. Bu durum markamızın herhangi bir tepkiyle karşılaşmamamızı sağlar. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimizin kuryelerinin tedirginliklerini ortadan kaldırır. Ürünlerimizi ilk defa kullanacak olan restoran ve kafe sahipleri bu tür soruları merak etmektedirler. Birazda bu nedenle sizlerle yaptığımız kalite kontrol testlerini paylaşıyoruz. Testlerimizin esnasında herhangi bir olumsuz belirtide bulunan ürünümüz olursa daha kalite kontrolde elenmektedir. Yani o ürünü piyasaya sunmamaktayız. 

Müşteri Memnuniyetinde Nelere Önem Veriyoruz?

Müşteri memnuniyetinde nelere önem veriyoruz? Müşterilerimizi memnun edebilmek için önceliğimiz onların güvenliğidir. Yukarıdaki yazımızda da belirttiğimiz gibi müşterilerimizin güvenliği için kalite kontrol aşamasına dikkatle eğiliyoruz. Kalite kontrol aşaması sizlerin ürünlerimizi sorunsuz ve güvenli bir vaziyette kullanmanız için büyük önem arz eder. 

Ürünlerimizi güvenli ve sorunsuz kullanmanız müşteri memnuniyeti için yeterli olmamakla birlikte ürünlerimizi ve markamızı gelişime açık tutuyoruz. Her daim yenilikleri takip ediyoruz. Böylece sektörden haberdar olup gelişmelere yabancı kalmıyoruz. Ülkemizdeki tüm restoran ve kafelerin bu gelişmiş teknolojilere açık olduklarını ve bu teknolojileri hak ettiklerin düşünüyoruz. Bundan dolayı yerel rakip firmalarımız arasında en çok gelişen ve ilerleyen firmalar arasında yerimizi alıyoruz.

Ayrıca müşterilerimize günden güne yenilerini ekleyerek çantalarımızla ülke genelinde her bir Waffle kafesinde veya restoranlarda yerimizi almaya devam ediyoruz. Her bir restoran ve kafe bizlerin ülkemize kazandırdığı geliştirilmiş çantaları hak etmektedir. Bu nedenle dijital pazarı önemli ve dikkatli kullanıyoruz. Nedeni bu pazarda hem yerel hem uluslararası pazara seslenme imkanımızın olduğu bilincindeyiz. Bu bilinçle müşteri memnuniyetimizi her iki alanda da sağlamak adına elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Ayrıca yoruma ve önerilere açık bir firma olarak sizlerin yani müşterilerimizin görüşlerine sitemiz üzerindeki canlı destek hattından yanıtlar veriyoruz. Böylece bizlere ulaşabilen müşterilerimiz öneri ve şikayetlerini dile getirebilince sitemizden memnun ayrılmaktadırlar. Varsa şikayetlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırıyoruz. Yoksa önerilerinizi değerlendirmesi adına ARGE ekibimizle paylaşıyoruz.

Yerel Rakip Firmaların Waffle Çantaları

Ülkemizde Pizza Çantası markası olan firmamızın harici Waffle çantaları üretip satan yerel rakip firmalardan rakip olarak görebileceğimiz şimdiye kadar bir firma vardır. O firmanın markası da Fast Food Çantası markasıdır. Bu rakibimizin ürettiği ürünler arasında Waffle çantaları bizlerin çantalarının teknik ve yapısına yakın olması nedeniyle rakip olarak görmekteyiz.

Yerel rakip firmaların waffle çantaları arasında bizlerin tekniğine yakın tekniği kullanmakta olan firma fast food çantası firmasıdır. Global rakiplerimizden öğrendiğimiz tekniği pazara kattıktan sonrasında bizlere yavaş yavaş çıkan rakiplerimizin çalışmalarını ve çabalarını görmekteyiz. Ancak bizler bu teknikleri ülkemize kattığımız için onlardan bir adım daha öndeyiz. Bu farkı hem rakiplerimize hem de müşterilerimize gösterebilmekteyiz. Bundan dolayı müşterilerimizin her daim ilk tercihi olmayı sürdüren bir markayız. Bu başarımızı kuruluşumuzdan bu yana sürdüre gelmişizdir, bundan sonra da sürdüreceğiz.

Isıtıcılı Pizza ve Fast Food çantaları

Hızlı Linkler

Hızlı ve Güvenilir Alışveriş

Fast Food ve Pide, Lahmacun çantaları

Copyright © Pizza Çantası 2022. Tüm hakları saklıdır.